O firmie

Firma P.H.U.ZIĘBA istnieje od 1999r. i zajmuje się rozruchem, serwisem układów automatyki przemysłowej i automatyki budynków, jak również posiada duże doświadczenie w automatyzacji węzłów cieplnych oraz procesach automatyzacji dostarczania czynnika grzewczego, ciepła technologicznego i klimatyzacji w obiektach użyteczności publicznej i kompleksach handlowych.

Od wielu lat podejmujemy współpracę z różnymi producentami węzłów ciepłowniczych tj. LPM-Danfoss sp. z o.o., GEBWELL sp. z o.o., Infracorr sp. z o.o., GPEC-SERWIS, PEC-Pruszcz, Meibes sp.zo.o. jak również z innych gałęzi przemysłu m.in. GS-Hydro sp. z o.o.

Współpracujemy również z deweloperami budynków mieszkalnych i biurowych. Wykonujemy rozdzielnie z powierzonej dokumentacji. Wykonujemy również dokumentację elektryczną rozdzielni AKPiA pod kontem powierzonej dokumentacji technologicznej. Programujemy sterowniki SAIA, TAC.

Oprócz stałej współpracy zrealizowane zostały projekty automatyzacji innych systemów pod zamówienie klienta.

Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas usług i produktów wszystkie rozdzielnie poddawane są testom poprzez symulacje pracy układu w warunkach warsztatowych, zgodnie z wytycznymi klienta. Zapewnia to niezawodną pracę realizowanych układów.

Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a w razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną WWW, na której pragniemy przedstawić kilka z naszych realizacji.

Czym się zajmujemy:

 • AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA I CIEPŁOWNICZA

  Automatyka przemysłowa zajmuje się automatyzacją procesów technologicznych i wytwarzania produktu.

 • CENTRALE KLIMATYZACYJNE

  Dzięki zaawansowanej technologii w prosty sposób, można schłodzić, bądź ocieplić każde pomieszczenie, od restauracji, poprzez centra handlowe, do fabryk.

 • WĘZŁY CIEPŁOWNICZE

  Węzły cieplne to grupa urządzeń łączących sieć cieplną, która rozdziela dostarczane ciepło do poszczególnych gałęzi odbiorczych.

 • POMPY CIEPŁA

  Pompa ciepła wymusza przepływ ciepła z obszaru o temperaturze niższej do obszaru o temperaturze wyżej.

 • DOKUMENTACJA TECHNICZNA

  Dokumentacja techniczna jest zbiorem dokumentów, których celem jest opis produktu technicznego.

Copyright by www.phuzieba.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: vxn.pl
Strona główna Strona głównad Home